Skip directly to content

O lékárně

Naši lékárnu najdete na výhodně situovaném místě přímo v centru Prahy na Karlově náměstí, kde Vás náš vstřícný personál uvítá v moderním příjemném prostředí naší lékárny. Preferujeme individuální přístup se snahou maximálně Vám poradit například při konzultacích o nežádoucích účincích léků, jejich kombinacích nebo při výběru vhodné kosmetiky pro Vaši pleť.

Expedice léků na předpis se děje prostřednictvím speciálních shozů ze zázemí lékárny v prvním patře (to musíte vidět :), takže naše magistry mají dostatek času plně se věnovat pouze Vám a zodpovědět všechny Vaše dotazy ohledně Vašeho léku nebo Vašich potíží.

Kromě základní nabídky léků a léčivých přípravků nabízíme rovněž široký doplňkový sortiment včetně kosmetických značek, jejichž výrobky jsou vázané na prodej v lékárnách, kde jsou speciálně školené farmaceutické asistentky, připravené Vám odborně poradit. Pro naše stálé zákazníky máme připravený zajímavý věrnostní program, s nímž můžete získat cenová zvýhodnění na nákup volně prodejných přípravků i nižší doplatky.

Na Vaši návštěvu se těší
Tým pracovníků Lékárny Moráň